Meiren

Profesionali sniego valymo įranga

Traktoriams | sukvėžimams | krautuvams | bobkatams | visureigiams

Image

ĮSTRIŽINIAI PLŪGAI MSPN, SU PASUKIMO MECHANIZMU

MSPN-04 serijos sniego valytuvai tinkami naudoti greitkeliuose ir miestuose, kur svarbu labai geras valymo efektyvumas ir mažas triukšmo lygis. Peilio laikikliai, kopijuoja kelio dangą, sklandžiai įveikia kliūtis kelyje. Sniego valytuvo šoninis poslinkis daro darbą patogesnį ir efektyvesnį, ypač naudojant šoninį plūgą. Sniego valytuvus galima užsisakyti įvairių aukščių ir formų. Sniego valytuvas gali būti komplektuojamas su hidrauliniu purvo pjaustytuvu su

Image

ĮSTRIŽAS PLŪGAS MSKN, SU PASUKIMO MECHANIZMU

MSKN-03 sniego valytuvai ypač tinka naudoti greitkeliuose ir šalutiniuose žvyrkelio keliuose, kur darbo sąlygos yra sunkesnės. Sniego valytuvo peilis pasižymi agresyviu peilių kampu, kuris užtikrina mažesnes degalų sąnaudas, o peilių konstrukcija optimizuota geresniam sniego valymui net važiuojant dideliu greičiu ir sunkiomis sniego sąlygomis. Valymo peilių laikikliuose sumontuota Meiren triukšmo mažinimo sistema , kuri taip pat leidžia

Image

LENGVAS SNIEGO VALYMO PLŪGAS, SU PASUKIMO MECHANIZMU MSKN-03

MSKN-03 sniego valytuvai ypač tinka naudoti pagrindiniuose greitkeliuose, šalutiniuose keliuose ir žvyrkeliuose , kur darbo sąlygos yra sunkesnės. Sniego valytuvo peilis pasižymi agresyviu peilių kampu, kuris užtikrina mažesnes degalų sąnaudas, o ašmenų konstrukcija optimizuota geresniam sniego valymui net važiuojant dideliu greičiu ir sunkiomis sniego sąlygomis. Pjūklo ašmenų laikikliuose sumontuota Meiren triukšmo mažinimo sistema , kuri taip pat leidžia

Image

SNIEGO VALYTUVAS LSPN, SU PASUKIMO MECHANIZMU

Šoninis sniego valytuvas LSPN skirtas miesto gatvėms, nedidelio eismo keliams ir nedideliems žvirkelio keliams. N serijos sniego valytuvas turi patentuotą dvipusį šoninį kėlimo rėmą (lygiagretainį), kuris suteikia vairuotojui žymiai didesnes galimybes manevruojant valymo peiliu ir padeda maksimaliai padengti valomą plotą net posūkiuose ir žiedinėse sankryžose. Patentuoti pjovimo laikikliai apsaugo nuo smūgių ir padeda įveikti tokias kliūtis, šulinių dangčius.

Image

ŠONINIS SNIEGO VALYMO PLŪGAS KSM

Meiren KSM-04 šoninis plūgas skirtas naudoti kelių valymui, kur svarbus valymo efektyvumas ir žemas sniego plūgo triukšmo lygis. Valymo rezultatas dar labiau pagerinamas naudojant hidraulinį papildomo peilio mechanizmą. Patentuoti, kelio dangą kopijuojantys peilių laikikliai sklandžiai įveikia kelio dangos kliūtis. Papildomai, galima užsisakyti sniego valytuvą sunkvežimiui su kabliu, kartu su rėmu barstytuvui ir kitais priedais

Image

Sunkvežimių apatinis plūgas AS2508

Sniego valytuvas AS2508 tai apatinis sunkvežimio plūgas su plieniniu dangteliu ir patvaria konstrukcija. Plūgas gali būti naudojamas ištisus metus. Vasarą bazinis plūgas gali būti naudojamas kelių tiesimui ir priežiūrai, galima paskirstiti birią medžiagą, tiek išlyginti dirvą ir kelius. Žiemą galima: valyti sniegą, purvą ir smėlį . Pagal užsakymą pagrindinė dalis yra nesisukanti arba hidrauliškai

Image

Kelių valymo šepetys su pasukimo mechanizmu HTN

Kelių valymo šepetys su šoniniu poslinkiu daugiausia skirtas keliams valyti, tačiau tinka ir sniego valymui miesto gatvėse. Meiren gatvių valymo šepetys standartinėje komplektacijoje turi šoninį poslinkį į kairę ir dešinę. Šoninio poslinkio funkcija darbą su šepečiu daro patogesnį ir efektyvesnį. Reguliuojamas šepečio hidraulinis plūdrumas visada užtikrina norimą šepečio spaudimą prie kelio dangos, nepriklausomai nuo šepečių nusidėvėjimo laipsnio.

Image

ŠEPETYS EKSKAVATORIAMS HTE

Meiren HTE ekskavatoriaus šepetys daugiausia skirti keliams, gatvėms, aikštėms ir statybvietėms valyti. Su dviem hidrauliniais varikliais šepetys tinka valymui tiek vasarą, tiek žiemą.

Image

Sulankstomas PLŪGAS VTS02

VTS-02 sulankstomi plūgai tinkami naudoti miesto gatvėse, žvirkelio keliuose, šaligatviuose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir kitose vietose, kur reikia surinkti sniegą. Valymo peilių laikikliai aprūpinti unikaliu smūgio mažinimo mechanizmu, kurio atskirai reguliuojamas spyruoklių įtempimas ir peilių kampas padeda sureguliuoti valymo peilį pagal kelio sąlygas ir leidžia sklandžiai įveikti kelio dangoje esančias kliūtis.

Image

TRAKTORIŲ SNIEGO VALYTUVAS TSL

Traktoriaus sniego valytuvas TSL yra tvirtos ir paprastos konstrukcijos priekinis valymo plūgas, kurio kokybė ir naudojimo paprastumas atitinka aukštesnius reikalavimus. Sniego valytuvas skirtas naudoti traktoriuose ir ratiniuose krautuvuose ir tinka šaligatviams, parkams ir mažesniems šalutiniams keliams valyti. Sniego valytuvo peilių pjovimo kampas gali būti reguliuojamas pagal naudojamus peilius.

Image

SNIEGO VALYTUVAS TSP02 TRAKTORIAMS

Traktorių TSP-02 sniego valytuvai tinkami naudoti tiek miesto, tiek žvirkelio keliuose. Valymo peilių laikikliai aprūpinti unikaliu smūgio mažinimo mechanizmu, kurio atskirai reguliuojamas spyruoklių įtempimas ir ašmenų kampas padeda sureguliuoti peilį pagal kelio sąlygas ir leidžia sklandžiai įveikti kelio dangoje esančias kliūtis. Valytuve naudojami standartinio ilgio (610 ir 915 mm) peiliai, taip pat galima naudoti kampinius peilius.

Image

UNIVERSALUS VALYMO PLŪGAS TRN, SU PASUKIMO MECHANIZMU

TRN valymo plūgas yra daugiafunkcis įrenginys, kuris gali būti naudojamas kaip galinis, šoninis ir apatinis plūgas. Plūgas tinka reguliariam sniego valymui, tvirto sniego valymui ir žvyrkelių lyginimui vasarą. Šoninio poslinkio funkcija leidžia naudoti gaminį kaip šoninį valytuvą, siekiant padidinti darbinį plotį ir pakelti sniego krūvas. Suspaudimo cilindras, siūlomas kaip priedas, leidžia plūgą su kūginiais peiliais naudoti lengvesniems greideriavimo darbams atlikti.

Image

SNIEGO VALYMO PLŪGAS VISUREIGIUI, MAŽAM TRAKTORIUI VDP2504

VDP2504 pasukamas plūgas visureigiams, lengviesiems sunkvežimiams ir traktoriams. Dėl unikalių „triukšmą sugeriančių“ peilių laikiklių naujasis VDP plūgas yra idealus įrankis sniego valymui miestuose ir miesteliuose, puikiai tinka nedidelėms keliams, automobilių stovėjimo aikštelėms, šaligatviams ir kitiems siauriems takams valyti.

Image

ORO UOSTŲ SNIEGO VALYTUVAS LES04 LH

Oro uosto sniego valytuvas LES04 LH turi hidraulinį papildomų peilių mechanizmą (priedas), kurio dėka kilimo ir tūpimo takų valymas nuo sniego yra ypač efektyvus. Poliuretano peilių laikikliai užtikrina tolygų spaudimą prie žemės ir apsaugo šviestuvus kilimo ir tūpimo takuose. Sniego valytuvas turi hidrauliškai reguliuojamus atraminius ratus, kad sumažintų automobilio priekinės ašies apkrovą ir būtų galima ekonomiškiau valyti sniegą.

Image

ORO UOSTO SNIEGO VALYTUVAS (SULANKSTYTAS)

Oro uosto sniego valytuvas LESF8904 yra didžiausias ir galingiausias Meiren sniego valytuvas. 9 m pločio sniego valytuvas turi akėčias su sulankstytais šonais ir greitą jungtį (nuimamas kėlimo rėmas). 29 poliuretano peilių laikikliai užtikrina maksimalų peilių kontaktą su kelio danga. Be to, sniego valytuvas turi hidrauliškai reguliuojamus atraminius ratus, kurie sumažina automobilio priekinės ašies apkrovą ir leidžia ekonomiškiau

Image

SNIEGO VALYTUVAS VLES-F PLŪGAS FRONTALINIAMS KRAUTUVAMS

Sniego valytuvas VLES-F pasukamas plūgas, skirtas ratiniams krautuvams, skirtas didesniems sniego kiekiams stumti. Jie labai tinka naudoti automobilių stovėjimo aikštelėse, oro uostuose ir kitose uždarose teritorijuose, kur nėra virš kelio besitęsiančių kliūčių. Sniego valytuvo kaušas susideda iš keturių sekcijų: vidurines dalis galima pasukti dviem kryptimis 35°, išorines sekcijas į priekį 90°.

Image

ŠONINIS SNIEGO VALYTUVAS KSR – PAPILDOMAS ŠONINIS SPARNAS

Sniego valytuvas KSR – sunkvežimio šoninis sparnas pritaikytas Švedijos rinkoje naudojamiems laikikliams. Plūgas gali būti naudojamas tiek trijų, tiek keturių ašių sunkvežimiuose. Plūgo ašmenys turi sniego nukreipimą, kurio metimo kryptį galima keisti pagal vartotojo pageidavimus.

Image

SNIEGO VALYMO KAUŠAS

Sniego valymo kaušas skirtas sniegui ar kitoms lengvoms medžiagoms valyti ir transportuoti. Papildomoje kaušo komplektacijoje esantys šoniniai dangčiai skirti adėti surinkti sniegą į kaušą, tuo padidinti kaušo darbinį plotį. Jei dangčiai šiuo metu nenaudojami, prie kaušo turi būti pritvirtinta šoninė apsaug . Kaušas galimas tik su Volvo BM priedu.

Image

MEIREN PRODUKCIJOS KODŲ PAAIŠKINIMO LENTELĖ

Lentelėje galite susipažinti su Meiren produktų kodų logika.

Reikalinga konsultacija ar pasiūlymas?

Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir mes suteiksime nemokamą konsultaciją apie siūlomą sniego valumo įrangą, atsakysime į jūsų klausimus.

Image
Image

Profesionali sniego valymo įranga: sunkvežimiams, traktoriams, krautuvams, visureigiams.

Produkcija

Navigacija

Mūsų kontaktai

MB Damcata

Įmonės kodas: 304959977