Meiren

Priedai

Meiren gaminių priedai su funkcijų paaiškinimais

Image

Poliuretaninis peilio laikiklis

Priedas yra modeliuose MSPN, MSLN, KSM-04. Lengvai susidoroja su kliūtimis iki 12 cm aukščio - Peilio laikiklis yra pagamintas iš specialaus poliuretano mišinio. Atsirėmus į kliūtį, peilio laikiklio poliuretano dalis keičia savo formą ir pajuda atgal, kad sniego valymo plūgas galėtų lengvai įveikti kliūtį. Iki 40 km/val. peilio laikiklis be problemų gali įveikti iki 12 cm aukščio kliūtis.

Image

Į šonus reguliuojamas LYGIAGRETAINIS

Priedas yra modeliuose MSPN, MSLN, MSKN, LSPN. Unikalus, lygiagretainis leidžia sniego valytuvą perkelti į šoną ir tuo pačiu pakelti. Šoninio perjungimo funkcija suteikia operatoriui daugiau galimybių manevruoti sniego valytuvu. Kartu su 5,5 m šoniniu sniego valytuvu KSM 04 pasiekiamas iki 8,5 m darbinis plotis.

Image

ATRAMINĖ KOJA

Priedas yra MSPN, MSLN, MSKN, LSPN modeliuose. Rankiniu būdu reguliuojama atraminė koja. Transportavimo padėtyje lygiagretainis remiasi atramine kojele (transportavimui). Galima užsakyti atraminę koją, kuri reguliuojama rankiniu arba hidrauliniu būdu.

Image

HIDRAULINIS PURVO PEILIS LH

Priedas yra modeliuose MSPN, MSKN, KSM-04. Maksimaliai švari kelio danga – 4-ių sekcijų hidraulinis purvo peilis užtikrina dar efektyvesnį purvino ir šlapio sniego valymą. Visos pagalbinio peilio pjovimo sekcijos turi cilindrą, kuris veikia nepriklausomai nuo kitų sekcijų.

Image

Purvo peilio slėgio matuoklis

Priedas yra modeliuose MSPN, MSKN, KSM-04. Manometras padeda visada pasirinkti tinkamą purvo peilio spaudimą, o tai suteikia geriausius rezultatus valant sniegą. Tai taip pat garantuoja ilgesnį įdėklų tarnavimo laiką ir sumažina degalų sąnaudas.

Image

KAMPINIAI PEILIAI

Priedas yra MSPN, MSKN, KSM modeliuose. Plūgo peilis gali būti komplektuojamas su keičiamu, standžiai fiksuotu kampiniu peiliu, kuris leidžia valyti bortelius ir atremti plūgą į bortelį. Kampinių peilių kraštai yra apvalios formos, kurie garantuoja sklandų sniego valymą prie kelkraščių.

Image

JUDANTYS KAMPINIAI PEILIAI

Priedas yra modeliuose MSPN, MSLN, KSM-04. Vietoj keičiamų kampinių peilių galima užsisakyti judančius šoninius peilius. Viršutinė judančio kampinio peilio dalis montuojama prie valymo plūgo, o apatinė – prie išorinio poliuretano peilio laikiklio.

Image

SNIEGO SRAUTO REGULIATORIUS

Priedas yra modeliuose MSPN, MSKN, MSLN, KSM-04. Sniego srauto reguliatorius leidžia kontroliuoti išmetamo sniego srauto aukštį, kad neužteršti kelio ženklų.

Image

PLASTIKINĖ ŠONINĖ APSAUGA

Priedas yra modeliuose MSPN, MSKN, MSLN. Apsaugo valytuvo kraštus. Šonines apsaugas galima montuoti kaip priedą ant kelių sniego valytuvų.

Image

REGULIUOJAMAS VILKIMO PADAS

Priedas yra modeliuose MSPN, MSKN, MSLN, KSM, LSPN, TSP02, VTS02. Reguliuojamas traukimo padas padeda išvengti pernelyg didelio peilių nusidėvėjimo asfaltuotuose ir žvirkelio keliuose. Komplekte yra vilkimo padas su kieta plokšte ir reguliavimo mechanizmas. Naudodamiesi vilkimo padu, turite įsitikinti, kad jis nenusidėvėjo per greitai, nes ...

Image

REGULIUOJAMI ATRAMINIAI RATUKAI

Priedas yra modeliuose MSPN, MSKN, MSLN, LSPN, TSP02, VTS02, TRN. Reguliuojami atraminiai ratai padeda išvengti per didelio plieninių peilių susidėvėjimo valant asfaltuotus kelius. Atraminio rato komplektą sudaro itin tvirtas ratlankis, pneumatinė padanga ir reguliavimo mechanizmas. Darbo metu padangų slėgis turi būti 10 barų. Staigiai pasikeitus oro temperatūrai, reikia dar kartą patikrinti padangų slėgį.

Image

BELAIDIS VALDYMO PULTAS

Įranga yra modeliuose MSPN, MSLN, MSKN, LSPN. Belaidis jungiklis skirtas elektriniam hidrauliniam skirstytuvui valdyti. Hidraulinius skirstytuvus reikia sumontuoti prie sniego valytuvo, jei transporto priemonėje nėra pakankamai hidraulinių angų, pvz., papildomų peilių ar šoninio poslinkio funkcijoms.

Image

PEILIAI IR TVIRTINIMO PRIEDAI

Papildomi, atsarginiai valytuvo peiliai, tvirtinimo elementai ir kt.

Image

Šoninių sniego valymo sparnų aukščiai

Galimi skirtingi sparnų aukščiai modeliuose: MSPN, MSLN, MSKN. Galimi keturi skirtingi sparnų aukščiai: pažemintas sparnas, standartinis sparnas (vidutinis sparnas), aukštas sparnas ir dvigubas (drugelio sparnai).

Reikalinga konsultacija ar pasiūlymas?

Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir mes suteiksime nemokamą konsultaciją apie siūlomą sniego valumo įrangą, atsakysime į jūsų klausimus.

Image
Image

Profesionali sniego valymo įranga: sunkvežimiams, traktoriams, krautuvams, visureigiams.

Produkcija

Navigacija

Mūsų kontaktai

MB Damcata

Įmonės kodas: 304959977