Meiren produkcija

LENGVAS SNIEGO VALYMO PLŪGAS MSLN, SU PASUKIMO Į ŠONUS MECHANIZMU

Aprašymas

MSLN-04 serijos lengvi sniego valytuvai skirti naudoti mažai sniego turinčiose vietose, kur sniegas stumiamas vidutinio dydžio sunkvežimiais (10,0-18,0 t sunkvežimiai). Valytuvai tinkami naudoti asfaltuotuose keliuose, tokiuose kaip greitkeliai, miesto gatvės ir miesto apylinkės, kur svarbūs labai geri valymo rezultatai ir mažas triukšmo lygis. Patentuoti peilių laikikliai, kopijuojantys kelio dangą, maksimaliai išvalo kelio dangą ir sklandžiai įveikia kelio dangoje esančias kliūtis. Valytuvo šoninio pasukimo funkcija leidžia patogiau ir efektyviau dirbti su valytuvu, ypač naudojant šoninį valytuvą. Priklausomai nuo darbo pobūdžio, galima užsakyti įvairaus aukščio ir formų sniego valytuvą.

Informacija

Produkto privalumai:

  1. Lengvas sniego valytuvas - kelių valytuvas tinka vidutinio dydžio (10,0 - 18,0 t bendrosios masės) sunkvežimiams.

  2. Mažiau triukšmo – kelio dangą kopijuojantys peilių laikikliai ir papildoma peilių sistema užtikrina švarią kelio dangą, o tai sumažina poreikį naudoti druską.

  3. Apsaugo kelio dangos ženklinimą – lankstus peilių laikiklis negadina kelio dangos ženklinimą.

  4. Mažiau druskos – Kelio dangą kopijuojantys peilių laikikliai užtikrina švarią kelio dangą, o tai sumažina druskos naudojimo poreikį.

Šiuo metu galimi serijiniai gaminiai yra MSLN3704 ir MSLN4004.

Image

PATENTUOTI POLIURETANINIAI PELIŲ LAIKIKLIAI

Sklandžiai praeina šuliniai – Patentuoti peilių laikikliai yra išlieti iš specialaus poliuretano junginio. Esant kliūtims, ašmenų laikiklio dalis deformuojasi ir pasislenka atgal, todėl pjūklas gali sklandžiai judėti virš kliūties. Važiuodamas 40 km/h greičiu, ašmenų laikiklis įveikia net iki 12 cm aukščio kliūtį.

Kiek įmanoma labiau kopijuoja kelio dangą – 305 mm ilgio ašmenų laikiklių dalys leidžia naudoti įvairaus ilgio ašmenis (305 – 1200 mm). Trumpesni ašmenys geriausiai kopijuoja kelio dangą.

Image

Patentuotas dvipusis šoninio poslinkio lygiagretainis.

Darbinis plotis iki 8,5 m – visiškai unikalus, patentuotas lygiagretainis leidžia perkelti visą plūgą į šoną ir tuo pačiu pakelti visą plūgą. Šoninis poslinkis suteikia vairuotojui daugiau galimybių manevruojant priekiniu pjūklu. Kartu su Meiren 5,5 m šoniniu pjūklu darbinis plotis yra net iki 8,5 m.
Image

BELAIDIS VALDYMO PULTAS

Papildomai yra belaidis jungiklis, skirtas valdyti papildomus sniego valytuvo vožtuvus. Pjūkle reikia sumontuoti papildomus vožtuvus, jei automobilyje nėra pakankamai hidraulinių angų, kad būtų galima naudoti papildomas peilio arba šoninio perjungimo funkcijas. Prie papildomų sniego valytuvo sklendžių jungiamasi radijo ryšiu.
Techninės specifikacijosMSLN2804MSLN3704
Tinka transporto priemonei, kurios faktinė masė:iki 18 t.iki 18 t.
Bendras plotis (gabarometras):3072 mm3 950 mm
Bendras peilių plotis:2760 mm3 680 mm
Minimalus darbinis peilių plotis:2115 mm2800 mm
Maksimalus posūkio kampas (kairėn/dešinėn)*:35°/40°35°/40°
Peilių pjovimo kampas (vertikalės atžvilgiu)*:25°25°
Standartinis sparnų aukštis (kairėje/dešinėje):988/ 1070 mm910/1 120 mm
Svoris standartinėje komplektacijoje:795 kg895 kg
Svoris pilnoje komplektacijoje:895 kg1010 kg
* - Rodomas skaičius galima pasiekti tik naudojant „Hidraulinio šoninio pasukimo funkciją“!

Komplektacija

PAPILDOMA ĮRANGA

Reikalinga konsultacija ar pasiūlymas?

Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir mes suteiksime nemokamą konsultaciją apie siūlomą sniego valumo įrangą, atsakysime į jūsų klausimus.

Image
Image

Profesionali sniego valymo įranga: sunkvežimiams, traktoriams, krautuvams, visureigiams.

Produkcija

Navigacija

Mūsų kontaktai

MB Damcata

Įmonės kodas: 304959977