Meiren produkcija

KELIŲ SNIEGO VALYTUVAS MSKN, SU PASUKIMO Į ŠONUS MECHANIZMU

Aprašymas

MSKN-03 serijos sniego valytuvai ypač tinka naudoti greitkeliuose ir žvirkeliuse, kur darbo sąlygos yra sunkesnės. Sniego valytuvo peilis pasižymi agresyviu peilio kampu, kuris užtikrina mažesnes degalų sąnaudas, o valymo konstrukcija optimizuota geresniam sniego valymui net važiuojant dideliu greičiu ir sunkiomis sniego sąlygomis. Valymo peilių laikikliuose sumontuota Meiren triukšmo mažinimo sistema, kuri taip pat leidžia peiliams kopijuoti kelio dangą, kad būtų pasiektas geriausias valymo rezultatas. Šoninio pasukimo funkcija leidžia dirbti su valytuvu patogiau ir efektyviau, ypač naudojant šoninį valytuvą. Priklausomai nuo darbo pobūdžio, galima užsakyti įvairaus aukščio ir formų sniego valytuvą. Kaip papildomą įrangą ant valytuvo galima sumontuoti hidraulinį papildomą peilį su EASY Fix sistema.

Informacija

MSKN sniego valytuvas turi patentuotą dvipusio veikimo lygiagretainį su plūgo pasukimo į šonus finkcija. Šoninio pasukimo funkcija suteikia vairuotojui papildomų galimybių manevruojant valytuvu, taip pat padeda maksimaliai išvalyti plotą, ypač naudojant šoninį valytuvą. Apvali sparno forma užtikrina ekonomišką ir sklandų valymą net ir dideliu greičiu. Dalinė plastikinė apsauga užtikrina didesnį atsparumą rūdijimui, mažesnį triukšmo lygį ir lengvesnį svorį. Reguliuojamas sniego reguliatorius padeda neužteršti kelio ženklus. Valytuvo laikikliai su agresyviu pjovimo kampu ir triukšmo mažinimu sumažina degalų sąnaudas ir užtikrina geresnius valymo rezultatus kopiant kelio dangą. Keičiami kampiniai peiliai palengvina bordiūrų valymą.
Kaip papildomą įrangą ant valytuvo galima sumontuoti papildomą hidraulinį diską , kuriuo naudojant Hardox guminius peilius pasiekiamas ypač švarus valymo rezultatas . Pagal poreikį galite užsisakyti keturių arba šešių sekcijų papildomų peilių mechanizmą. Su papildomų peilių greito tvirtinimo mechanizmu „Easy Fix“ galima patogiai ir greitai pakeisti arba sureguliuoti guminius peiliukus per 5–10 minučių. Užsegamos šoninės apsaugos apsaugo valytuvą prisilietus prie kelio užtvaros.

Image

Patentuotas dvipusis šoninio poslinkio lygiagretainis.

Darbinis plotis iki 8,5 m – visiškai unikalus, patentuotas lygiagretainis leidžia perkelti visą plūgą į šoną ir tuo pačiu pakelti visą plūgą. Šoninis poslinkis suteikia vairuotojui daugiau galimybių manevruojant priekiniu pjūklu. Kartu su Meiren 5,5 m šoniniu pjūklu darbinis plotis yra net iki 8,5 m.

Image

BELAIDIS VALDYMO PULTAS

Papildomai yra belaidis jungiklis, skirtas valdyti papildomus sniego valytuvo vožtuvus. Pjūkle reikia sumontuoti papildomus vožtuvus, jei automobilyje nėra pakankamai hidraulinių angų, kad būtų galima naudoti papildomas peilio arba šoninio perjungimo funkcijas. Prie papildomų sniego valytuvo sklendžių jungiamasi radijo ryšiu.
Image

HIDRAULINIS PURVO VALYTUVAS LH

Maksimaliai švari kelio danga – 4 sekcijų hidraulinis papildomas peilis paskirsto slėgį tarp priekinio ir papildomo peilio. Kiekviena sekcija turi savo cilindrą, kuris užtikrina vienodą darbinį slėgį visame papildomame ašmenyje. Esant sniegui, visas pjūklo svoris perkeliamas pirmajam geležtei, o esant purvui, visas pjūklo svoris perkeliamas į papildomą geležtę, kurioje yra guminiai peiliukai. Tinkamo slėgio naudojimas papildomoje menčių sistemoje užtikrina itin švarią kelio dangą ir itin ekonomišką menčių naudojimą. MSKN modeliai taip pat gali būti komplektuojami su 6 sekcijų hidrauliniu papildomu peiliu.

Peilių keitimas per 5-10 minučių – papildomo ašmenų guminių ašmenų „Easy Fix Papildomų guminių ašmenų „Easy Fix sistema“ taupo laiką.sistema“ (gumos plienas neturi tvirtinimo angų) sutaupo laiko nuo varžtų atidarymo ir pakartotinio tvirtinimo, o ašmenis galima dėti prie norimo aukščio. Pakeisti arba sureguliuoti guminius peiliukus užtrunka tik 5-10 minučių!

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOSMSKN 3403MSKN 3703MSKN 4003
Bendras plotis (Plūgo peilių plotis):3 960 mm4300 mm4 660 mm
Bendras valymo plotis:3 355 mm3660 mm3 965 mm
Minimalus darbinis valymo plotis**:2510 mm2800 mm2 965 mm
Maksimalus posukimo kampas (kairėn/dešinėn)*:37°/42°37°/42°37°/42°
Valymo peilių kampas (vertikalaus atžvilgiu):40°40°40°
Standartinis sparnų aukštis (kairėje/dešinėje):1 060/1 530 mm1 050/1 530 mm1 050/1 520 mm
Svoris standartinėje komplektacijoje:965 kg1020 kg1055 kg
Svoris pilnoje komplektacijoje:1225 kg1290 kg1370 kg
* - Pateikti duomenys galioja su šoninio pasukimo funkcija

Komplektacija

 • Patentuotas plūgo kėlimo mechanizmas su pasukimo į šonus funkcija

 • Kėlimo cilindras ir sukimo cilindras

 • Plūgo peilis, iš dalies pagamintas iš plastiko

 • Standartinio aukščio valytuvo sparnas

 • Peilių laikikliai su smūgių mažinimu, valymo peilių kampas 40° (vertikalės atžvilgiu)

 • Peilių tvirtinimo elementai pagal transporto priemonės tvirtinimo plokštę

 • Hidraulinės žarnos su ½'' greitosiomis jungtimis (vyras)

 • Keičiami kampiniai peiliai

 • Sniego srauti reguliatorius

 • Sukamojo cilindro smūgio sumažinimas (apsauginis vožtuvas su hidrauliniu akumuliatoriumi)

 • Rankiniu būdu reguliuojama atraminė koja (transportavimui)

 • Meiren saugumo ženklai

 • LED žymekliai

 • Didelio atsparumo dilimui poliuretaniniai dažai, Meiren geltona

PAPILDOMA ĮRANGA

Reikalinga konsultacija ar pasiūlymas?

Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir mes suteiksime nemokamą konsultaciją apie siūlomą sniego valumo įrangą, atsakysime į jūsų klausimus.

Image
Image

Profesionali sniego valymo įranga: sunkvežimiams, traktoriams, krautuvams, visureigiams.

Produkcija

Navigacija

Mūsų kontaktai

MB Damcata

Įmonės kodas: 304959977